& Other Stories e-pood (lõpuks ometi) avatud ka Eestile

& Other Stories e-pood (lõpuks ometi) avatud ka Eestile

Foto: &Other Stories

Veebipoodlejatel on tõeline rõõmunädal, sest lisaks varasemalt välja kuulutatud COSile on avanud Eestile oma veebipoe uksed moemärk & Other Stories. Ning muidugi ei ole kokkusattumus, et just täna jõuab müügile ka märgi eriline kapselkollektsioon.

& Other Stories tänavukevadine kapselkollektsioon on moemärgile omaselt mänguline, julge ning natuke romantiline. Kollektsiooni kuulub kõigest kümme, kuid ainulaadse iseloomuga riideeset, millest leiab nii keha kallistavaid siluette, ülevoolavalt puhvis varrukaid, justkui ebaloomulikult ülesuuruses pintsaku… Samuti toorest siidi, rustikaalset tunnetust ning pehmust jätkusuutliku puuvilla ning TENCEL™ kangana. Kollektsiooni rõivastele panevad omakorda imelise punkti minimalistliku joonega VEGEA vegan-nahast rihmikud, mis saadaval mustade ja helebeežidena.

Vaata kollektsioon oma silmaga üle allolevas galeriis!

Olgu muidugi mainitud, et lisaks eespool nimetatud kapselkollektsioonile ootab Eesti poodlejaid ka ülejäänud & Other Stories tootevalik – alates rõivastest ja jalanõudest kuni aksessuaaride ja kosmeetikani välja. 

& Other Stories veebipoe leiab aadressilt stories.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid