Oksana Tanditi särtsakas kollektsioon “Paradiisilind”

Oksana Tanditi särtsakas kollektsioon “Paradiisilind”

Foto: Olga Makina

Eelmisel nädalal esitles moedisainer Oksana Tandit oma uut kollektsiooni, mis kannab nime “Paradiisilind”. Seda väga lihtsal põhjusel. Nimelt on suvekuurorti päikeseloojangutoonides küütlev kollektsioon saanud inspiratsiooni kuninglikust strelitziast ehk paradiisilinnu lillest, ühendades suvisest energiast pakatavad värvid ja pehmelt voogavad kangad oskuslikult rõhutatud maskuliinsete detailidega.

“Suvekollektsiooniga teen kummarduse meie naiste erakordsele ilule, mida ajatult klassikaline, kuid siiski modernses võtmes kollektsioon vaid rõhutab. Aasta ilusaim aeg on kohe kätte jõudmas, seega tasub tulla meie Tornimäe salongist läbi endale uut reisi- või igapäevarõivast valima,“ rääkis moedisainer Oksana Tandit.

Kollektsioon “Paradiisilind” kombineerib suviselt heatujulisi värve nagu oranž, korall, vanaroosa ja virsikutoon efektsete mustade kantidega ning mängib erinevate faktuuride ja oskuslikult rõhutatud detailidega. Disainerile omaselt on kasutatud luksuslikke kvaliteetkangaid nagu siid, peenvill, velvet ja jacquard. Kollektsioonist leiab Oksana klassikaks saanud pükskostüümid, bleiserid, kombinesoonid, asümmeetrilised kleidid ja suvemantlid.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Kollektsioon on saadaval Oksana Tanditi esindussalongis aadressil Tornimäe 5.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid