ÖED üllatab kuulajaid uue singliga “Ja ma luban sulle”

Foto: Liina Notta

Armastatud ansambel ÖED andis täna, 8. oktoobril välja uue särtsaka singli “Ja ma luban sulle”. “Looga hakkasime tööle tegelikult juba aasta algul ning lõpliku kuju saavutas ta nüüd sügise hakul, ikka Bert Prikenfeldi keldris nagu meie teisedki lood,” ütleb ÖED liige Kristel Aaslaid.

“Ja ma luban sulle” räägib bändi sõnul loo pisut sellisest “stalker mode” stiilis armastusest. “Teate küll, kui üks pool on nii sees, aga teine pool isegi ei tea, et oled temasse armunud. See on tihtipeale näiteks iga suhte algusfaasis, et üks pool ei julge sammu teha ja teine pool ei teagi, et midagi üldse toimuks. See kõik toimub justkui mullikile sees – unistustes,” kirjeldab Tuuli Rand laulu olemust.

Kristel lisab omalt poolt, et nii juhtub mõnikord ka siis, kui meie teele satuvad inimesed, kellega on olemas side – ja sa tead ja ka nemad teavad seda. “Aga lihtsalt ajastus on vale. “Ja ma luban sulle” ongi selline lubaduse lugu, et ehk kunagi meie rajad ühinevad – aga mitte veel, vaid siis, kui aeg on meie jaoks õige.”

Kuula lugu uut lugu:

Sarnased artiklid

Kommentaarid