Moekuulutajal saab nautida juubelihõngulist moeetendust

Foto: Pohjanheimo

Järgmisel nädalavahetusel, 14. ja 15. oktoobril on Tartu Kaubamaja keskuses toimuval Moekuulutaja laval etendus „Mood läbi sajandi”, kus esitletakse erinevate kümnendite moodi tänapäevasel kujul. Eesti sünnipäevale pühendatud moeetendusel jõuab poodiumile Piret Ilvese, Pohjanheimo, Mari Masso ja mitmete teiste kodumaiste disainerite looming.

„Moekuulutaja on seekord juba Eesti järgmisel aastal saabuvast juubelist inspireeritud,” kinnitab stilist Piret Vapajeva. „Laupäeval näitame moelaval loomingut Eesti tuntud disaineritelt, kellel on äratuntavad stilistilised jooned ja detailid möödunud sajandi erinevatest kümnenditest.”

Lisaks erietendusele saab laupäeval uudistada etendusi, mis tutvustavad algava hooaja olulisemaid moetrende. Moe-show’d on kokku pannud stilistid Britta Laumets ja Pilleriin Leet. Etenduste vahepeal musitseerib paljude eestlaste ammune lemmik – ansambel Mahavok. Tutvuda saab värskeimate soengu- ja meigitrendidega Wella Professionalsi ja Max Factori vahendusel, teiste seas jagab ilunõu Max Factori ametlik ilusaadik, lauljatar Getter Jaani.

Pühapäeval, 15. oktoobril on Moekuulutaja laste päralt. Samuti Eesti sünnipäevast inspiratsiooni ammutanud stilistid näitavad, kuidas kombineerida kaasaegseid trende vintage-stiilis rõivastega. Daniel Levi esitab oma loomingu parimaid palasid ning astub seejärel duettides üles Laulukarusselli võitja Krislin ja Rikko Salloga. Nautida saab Laulupesa andekate laululaste etteasteid Airi Liiva juhendamisel ning Shaté Tantsukooli tantsijate esinemist.

Lastemoepäev toob II korrusele taas oodatult Eesti ja Skandinaavia lasteriideid ning sisustustooteid pakkuvad hüpikpoed, kust leiavad endale uusi lemmikuid nii suured kui ka väikesed moe- ja sisustushuvilised. Ka mitmed disainerid on ise kohal oma uusi kollektsioone tutvustamas. Tartusse on tulemas LULUKIDS, ScandiKids, Pengu.IN KIDS, Tjorven Kids ja Happy Kids, esimest korda on väljas Zombie Dash, TOKU, Funhood, Lalavuu, Moepusle.

Ajakava ja lisainfo leiab aadressilt tartukaubamaja.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid