Moekuulutaja esitleb kauneimaid kodumaiseid pulmakleite

Foto: Moekuulutaja

Sel nädalavahetusel toimub Tartu Kaubamaja keskuses traditsiooniline uue hooaja algust tähistav üritus Moekuulutaja, mille erilisemaiks sündmuseks on Eesti disainerite loodud pulmakleitide esitlus.

“Juba aastaid on Moekuulutaja Tartus ka kui kevadekuulutaja – publik saab uudistada algava hooaja värskemaid moetrende ning nautida lemmikmuusikute esinemisi,” kinnitab keskuse turundusjuht Piret Kull. “Sel korral valivad lavale moodsaimaid trende stilistid Ženja Fokin, Johanna Eenma, Karis Kuusk ja Piret Vapajeva ning muusikaelamusi pakuvad Tanja-Mihhailova-Saar ning Mikk Saar, Sandra ja Jalmar Vabarna ning ansambel Beyond Beyond.”

Laupäeva muudab eriliseks lummav pruutkleitide etendus, kus esitletakse kodumaiste disainerite Pohjanheimo, Hanna Korsari, Liina Steini, Oksana Tanditi, Piret Ilvese ja Pits by Triin Isaku loomingut.

Pühapäev on keskus laste päralt. Laval on väikesed modellid, kes esitlevad Kaubamaja laste kevadrõivaid ning erinevate Eesti lastemoe disainerite värskeid kollektsioone. II korrusel on avatud kodumaise ja Skandinaavia disaini pop-up poed, kust leiab tooteid nii kodu kaunistamiseks kui ka selga panemiseks.

Moekuulutaja avakava leiab Tartu Kaubamaja veebileheküljelt aadressil tartukaubamaja.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid