Kevadine FIBIT tähistab märkimisväärset sünnipäeva

Foto: River Island

Viru Keskuse moeüritus FIBIT tähistab sel kevadel 25. toimumiskorda ning toob laupäeval, 11. märtsil Viru Keskuse aatriumisse rohkelt moeetendusi, tantsulise etteaste koostöös juveelikaupluste ketiga Goldtime ja muusikalise koosseisuga HUNT ning palju sünnipäevapakkumisi.

Laupäeval, 11. märtsil avab peohõngulise moeürituse saabunud hooaja värvikaimast valikust koosneva rikkaliku moeetendusega “Iga päev on pidupäev” samal päeval ka isiklikku sünnipäeva tähistav stilist Külli Piibar. Kaubamaja kevad-suvi 2017 moehoaaja parimad palad lennutab lavale kosmiline Liisi Eesmaa. Sel aastal 50. juubelit tähistav kvaliteetsete vabaajarõivaste brändi Marc O’Polo sünnipäevaetenduse on kokku pannud Kenneth Bärlin ning tuntud stilist ja moeblogija Aljona Eesmaa näitab, millele River Islandi kevadises valikus kõrgendatud tähelepanu pöörata. Nii Marc O’Polo kui ka River Island üllatavad sünnipäevapeo puhul 11. märtsil uhiuue kevadsuvise hooaja kollektsiooni erisoodustusega -20% Viru Keskuse esinduspoodides.

Sünnipäevapoe südameks on aga Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi bänd HUNT, kelle muusikalist etteastet rikastab juveelikaupluste keti Goldtime tantsuline ehtekunstietendus. Viimase on stiliseerinud praegu Eesti Kunstiakadeemias ehetekunsti õppiv ja muu hulgas ka andekas laulja ning stilist Helina Risti.

FIBITi moeetendused ja kontserdid on Viru Keskuse külastajatele nautimiseks tasuta.

Täpsema ajakava ja eripakkumistega saab tutvust teha aadressil http://virukeskus.com/FIBITkevad2017/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid