MoeKunstiKino eriseanss jõuab taas Kuressaarde

Foto: “Westwood: punkar, ikoon, aktivist”

Oktoobris toimunud moefilmide festival MoeKunstiKino rõõmustab järgmisel nädalal ka saarlasi – värske moedokumentaal Vivienne Westwoodist linastub Kuressaare Filminädala raames Saaremaa pealinnas.

“Moedokumentaalide valik oli sel aastal tõeliselt rikkalik ning valisime nende hulgast Kuressaare publiku jaoks filmi “Westwood: punkar, ikoon, aktivist”, avaldab MoeKunstiKino eestvedaja Helen Saluveer. “Tallinnas linastus see dokumentaal kolm korda täissaalile ning piletimüügi järgi paistab, et ka saarlased on maailmakuulsa pungikuninganna tegemistest huvitatud.”

Moefilme on Kuressaares linastunud varemgi. “Möödunud aastal näitasime MoeKunstiKino eriseansina moedokumentaali kingadisainer Manolo Blahnikust ning sellest kujunes Kuressaare Filminädala kõige publikurohkem seanss,” rõõmustab ürituse korraldaja Elen Pärtel-Saar.

„Westwood: punkar, ikoon, aktivist” on esimene Vivienne Westwoodist valminud linateos, mis kujutab ääretult kaasakiskuvalt meie aja tõelise moeikooni võitlust enda loodud brändi aususe ja rikkumatuse, oma põhimõtete ning moepärandi nimel. See on portree naisest, kes suutis üles ehitada maailmakuulsa moemärgi, mis nüüdseks ehk liigagi suureks kasvanud.

Dokumentaalfilm “Westwood: punkar, ikoon, aktivist” linastub Kuressaare Filminädala raames Kuressaare Linnateatris 27. novembril kell 19.00. Piletid on müügil kohapeal ja Piletimaailmas. Film linastub ingliskeelsena, videosissejuhatuse teeb filmile moedisainer Xenia Joost.

Vaata ka filmi treilerit:

Sarnased artiklid

Kommentaarid