Meie masti plätu – JIL SANDER x BIRKENSTOCK

Meie masti plätu – JIL SANDER x BIRKENSTOCK

Foto: Birkenstock

Portailile meeldib Birkenstock. Portailile meeldib Jil Sander. Seega on igati loogiline, et me satume vaimustusse uudisest, et need kaks moemärki on ühendanud väed ning juba 1. juulil tulevad välja ühise plätukollektsiooniga. 

Tegelikult on aus ära märkida, et välja tullakse nelja paari jalanõudega, millest kolm tõesti on sandaalid ning ühed on… kotad. Ehk siis, kolm Birkenstocki ikoonilist mudelit – Milano, Arizona ja Berlin – saavad uue väljanägemise ehk Jil Sanderile omase esteetika. „Me oleme kandnud Birkenstocke nii kaua, kui mäletame,” sõnasid Lucie ja Luke Meier, Jil Sanderi loovjuhtide duo. „Need on käinud meiega läbi nii Kanada metsiku looduse kui Šveitsi Alpid – ning just nende kvaliteet ning Birkenstocki kui brändi väärikus oli see, mis meid koostöös veenis.” 

Nagu mainitud, saab kollektsioonis näha ka Jil Sanderi disainitud kotasid ning kuigi me tavaolukorras sellistest jalanõudest ehk vaimustusse ei satuks, siis Jil Sanderi ja Birkenstocki mudelile tahaksime endale mulje avaldamiseks võimaluse anda küll. 

Vaata kollektsioon ka oma silmaga üle allolevast galeriist!

Kõik neli Jil Sander x Birkenstock erikollektsiooni mudelit jõuavad müügile 1. juulil nii Jil Sanderi kui Birkenstocki veebipoodidesse. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid