Kui Manolo paneb jalga… Birkenstockid

Foto: Birkenstock

See on kooslus, mida me ausalt öeldes ei oleks eales osanud oodata, kuid siin see ometi on – legendaarne kingameister Manolo Blahnik on jalga lükanud Birkenstockid ning sündinud on Saksa jalatsimärgi uus kampaania. 

Kui kogu lugu algusest lõpuni ära kuulata, siis ei tundu tegelikult Manolo – ja ka tema õetütre Kristina Blahniku – ülesastumine antud kampaanias üldsegi nii uskumatuna. Nimelt on Saksa „plätumärk” kaasanud Manolo Blahniku kingamärki valitseva duo (Kristina on hetkel brändi CEO) oma kampaaniasse „Personality Campaign”, mis toob fookusesse need inimesed, kes on päriselt aastaid Birkenstocke kandnud. Veel enam, kõik antud kampaania fotodel olevad persoonid kannavadki omaenda Birkenstocke, olgu need pärit aastast 2019 või 2004. Samuti said reklaaminäod valida pildistamise keskkonna ja oma rõivakomplektid, et kõik oleks võimalikult autentne, mitte lavastatud. 

Nii tuligi välja, et nii Manolo kui ka Kristina on aastaid olnud Birkenstockide kandjad. Manolo kandis Birkenstocke juba nooruspõlves ning mäletab siiani, kui mugavad need olid, kui ta reisil olles nendes tundide kaupa uusi kohti avastas. Täna kannab Manolo oma – fotodelgi nähtavaid – Birkenstocke peamiselt Inglismaal Bathis oma armastatud lilleaias jalutades, kuid lisab, et alati peavad need olema paari pandud võimalikult värvikirevate Paul Smithi sokkidega!

Olgu ka lisatud, et kuigi meie tõime siinkohal välja Blahnikute pere, siis tegelikult on varasemalt antud kampaanias üles astunud ka näiteks  Nobeli preemia laureaat Thomas Südhof ja moeringkonnas armastatud Grace Coddington. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid