Marc Jacobsi esindusnäoks tahad saada?

Foto: Marc Jacobs Beauty

Marc Jacobsile on alati meeldinud enda pilli järgi tantsida ja meile tundub, et järgmise teadaandega paneb ta rõõmust tantsima nii mõnegi iluhuvilise − miks mitte ka siinsamas Eestis.

Marc Jabobsi moemaja võib küll ennekõike olla tuntud moekollektsioonide poolest, kuid ehk ei ole liiga suureks uudiseks, et brändil on olemas ka oma ilutoodete sari Marc Jacobs Beauty. Seda viimast tänane teadaanne ka puudutab. Nimelt on asunud bränd järgmise tõusva tähe otsingule ning lansseerinud kampaania #castmemarc, mille eesmärk on, loomulikult, uue esindusnäo leidmine „#BeautyMarc How-To” videotesse.

Rõõmusõnum kõikidele ilufanaatikutele üle maailma – seega siin Eestiski – on see, et kampaania on globaalne, mis tähendab, et kandideerida võivad kõik videomaailma ja -blogidega tuttavad näitsikud, ning soovi korral härradki, kel vanust rohkem kui 18 eluaastat. Osalemiseks postita Instagrami video, milles räägid Marc Jacobsile, miks ta peaks videotesse valima just sinu, ning lisa tag’id @marcbeauty ja #castmemarc.

Kas me mainisime, et võitja saab lisaks esindusnäoks olemisele ka aastavaru Marc Jacobs Beauty ilutooteid, kutseid Marc Jacobsi 2017. aasta üritustele, ning loomulikult ei puudu paketist ligipääs Marc Jacobsi rõivastele ja aksessuaaridele?

Arvesse võetakse kõiki neid videoid, mis on postitatud enne 5. detsembrit. Good luck!

Sarnased artiklid

Kommentaarid