Moemaailma kõige tegusam koer Neville Jacobs

Moemaailma kõige tegusam koer Neville Jacobs

Foto: Rizzoli

Teil on absoluutselt õigus – täna võtame luubi alla mitte just kõige tavalisemat koeraelu elava Neville Jacobsi, kelle omanik ja uhke isa ei ole keegi muu kui moedisainer Marc Jacobs ise.

Neville Jacobs on 4-aastane pruunivalgekirju bullterjer, kes veedab oma päevi Marc Jacobsi kontorites ja esinduskauplustes, Jacobsi moebrändide juhatuste koosolekutel, toetab meeskonda fotoseeriate pildistamisel – you get the picture. Kõik see on muidugi omakorda jäädvustatud superstaarkoera Instagrami kontol, millel on täna rohkem kui 192 000 jälgijat (mis koerte maailmas võrdub juba Kardashianide staatusega).

Kas midagi veel? Kui, siis see väike „pisiasi”, et kutsu-Jacobsi staaristaatus on tõusnud sellisele tasemele, et temast avaldatakse päris oma raamat. 20. septembril näeb kirjastus Rizzoli kaasabil ilmavalgust fotokogumik „Neville Jacobs: I’m Marc’s Dog”. Siit leiab kaadreid sellest, kuidas kutsake veedab glamuurselt aega supermodellide seltsis, proovib selga Marc Jacobsi moebrändide uhkemaid esemeid − ehk pakub parajat moeinspiratsiooniannust nii meiesugustele tavainimestele kui ka kõikidele moekoertele out there. Loomulikult ei puudu Neville’i raamatust ka behind the scenes hetked oma „isa”, Marci seltsis, kes on kuuldavasti raamatule ka väga südamliku sissejuhatuse kirjutanud.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid