Louis Vuitton avalikustas Supreme’iga kahasse valminud kollektsiooni

Louis Vuitton avalikustas Supreme’iga kahasse valminud kollektsiooni

Foto: wwd.com

Eelmise nädala neljapäeval, kui suur osa maailmast jälgis pingsalt seda, mis hakkab toimuma Ameerika Ühendriikides, olid moemaanide pilgud suunatud hoopiski mujale. Üldsegi mitte vähem pingsalt oodati teist tähtsündmust – Pariisi meestemoenädala Louis Vuittoni meestekollektsiooni moeetendust, mille raames tehti avalikuks kaua spekuleeritud ja oodatud koostöö kultusbrändiga Supreme.

Supreme on New Yorgist alguse saanud rularõivaste bränd, mille puna-valgest logost on saanud tänapäeva kultuuri äratuntavamaid sümboleid. Louis Vuitton tutvustamist tõenäoliselt ei vaja. Kuidas aga kaks sellise kaliibriga brändi kokku said? Nimelt teab Louis Vuittoni meestekollektsioonide loovjuht Kim Jones Supreme’i juba 90ndatest, sest tal õnnestus brändi algusaegadel ka Supreme’i heaks töötada – laotöölisena. Tänaseks on sellest brändist saanud ülemaailmne fenomen ning Jones leidis, et kaks nii tugeva identiteedi ja graafikaga brändi võiksid väga hästi koos toimida. Lubage lisada, et meie meelest on tal selles absoluutselt õigus.

Louis Vuittoni meestemoe etendusel avalikustatud koostööviljade seas olid teksa- ja kamuflaažjakid, mitmes variatsioonis nahast kotid ja aksessuaarid, mis kandsid korraga nii Louis Vuittoni kui ka Supreme’i logo. Koostööst sündis aga ühisesemeid veelgi – näiteks kaarditaskuid, rahakotte, telefoniümbriseid, rääkimata rulalaudadest ja Louis Vuttioni legendaarsetest reisikirstudest.

Nüüd aga kõige tähtsama küsimuse juurde. Millal saavad kollektsiooni tulihingelised fännid Louis Vuitton x Supreme esemeid jahtima minna? Kuuldavasti jõuavad esemed müügile valitud Louis Vuittoni kauplustesse käesoleva aasta suvel, täpsemalt 17. juulil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid