Lauren for Goldtime
Foto: Krõõt Tarkmeel

Lauren for Goldtime teeb kummarduse erilistele naistele

Armastatud sisulooja Lauren Villmann on ühendanud jõud Eesti suurima juveeli- ja kellakaupluste keti Goldtime’iga ning loonud ehtebrändi Lauren for Goldtime. Naine ise tutvustab oma esimest ehtekollektsiooni kui kummardust erilistele naistele.

“Soovisin luua ehtebrändi, millega inimesed resoneeruksid ja mis teeks kummarduse olulistele naistele su elus,” räägib Lauren. “Need on ehted iseenda ja teiste tähistamiseks. Ehted, mida saad kanda hommikust õhtusse ja tunda end enesekindlana iseenda nahas. Tuleb vaid osata peatuda ja märgata, et on sinu aeg särada.”

Laureni ja Goldtime’i koostöö kasvas välja pikaajalisest partnerlusest ja loomulikust sünergiast. Aastate jooksul ellu viidud ühised projektid julgustasid Laurenit astuma sammu oma ehtebrändi loomise suunas. Goldtime’i kogemus ja tugev tiim võimaldasid tema ideed ellu tuua.

Goldtime’i looja Indrek Petersoni sõnul on kliendid juba mõnda aega oodanud sedalaadi ehtekollektsiooni: „Goldtime’i käivitab soov täita unistusi ning arendada kodumaa juveelimaastikku. Tuua oma klientideni maailmatasemel ehtevalikut, mis on kvaliteetne, kaasaegne ja silmapaistev. Lauren for Goldtime kehastab kõike seda. Ühtlasi näitab Laureniga koostöös loodud bränd ka seda, millises suunas Goldtime liigub – veel enam lähemale tähenduslikele koostöödele ja oma klientide soovidele.“

Lauren for Goldtime brändi leiab selektsioonist kõrge kvaliteediga hõbedast ehted, mida kaunistavad magevee barokkpärlid. Valikus on elegantse, kuid kaasaegse joonega kõrvarõngad, kõrvakaunistused, sõrmused, käeketid ja kaelakeed. Kõiki ehteid leiab nii hõbedases kui ka kollase kulla toonis.

Lauren for Goldtime ehted on saadaval valitud Goldtime’i kauplustes ning e-poes goldtime.ee. 

Veel sarnaseid artikleid


Stella McCartney
Foto: H&M

H&M ja Stella McCartney, 20 aastat hiljem

20 aastat pärast oma esimest koostööd annavad H&M ja Stella McCartney välja uue ühiskollektsiooni, mis jõuab müügile 7. mail. Kui 2005. aasta koostöö oli H&Mi toonaste disainerkollektsioonide üks esimesi ja märgilisi peatükke, siis uus väljalase vaatab korraga nii tagasi kui edasi, põimides McCartney moemaja 25 aasta käekirja tänaste trendidega.

Uues kollektsioonis kohtuvad Stella McCartneyle omane oversized-siluett, voogavad trench-mantlid ja terav rätsepatöö arhiivist pärit mängulisemate elementidega. Silma paitavad ka Falabella ketidetailiga kleidid ja topid, pikk valge keep-varrukaga kleit ning pidulikumad komplektid, mis mõjuvad ühtaegu nostalgiliste ja tänapäevastena.

“Näen seda kollektsiooni rännakuna läbi oma moeajaloo,” sõnab Stella McCartney. “See on tõeline segu tänastest klassikutest ja mõnest minu vanast lemmikust, mis taaselustavad minu esimesed sammud moes ning minu käekirja kujunemise. Kollektsioon on mänguline, tugev, särav, rõõmus ja rafineeritud.”

Kollektsioonis on oluline roll ka aksessuaaridel – kotte on kuues eri vormis, lisaks ehted ja jalanõud, kus kordub McCartney signatuuriks kujunenud Falabella kett. Materjalivalikus tuuakse välja taaskasutatud ja orgaanilisi kiude, RWS-sertifikaadiga villa ning uuenduslikke materjale, mille lähteainena kasutatakse muu hulgas tööstuslikku maisi ja ümbertöödeldud taimeõli.

Kui rääkida kollektsiooni vastavaldatud kampaaniast, siis selle pildistas Londonis üles Sam Rock, kaamera ees Renee Rapp, Angelina Kendall ja Adwoa Aboah.

Tutvu kollektsiooniga galeriis!

Veel sarnaseid artikleid


Pedro Pascal
Foto: Pedro Pascal | CHANEL.

Pedro, Nicole, Ayo ja loomulikult CHANEL

CHANEL avalikustas 2026. aasta kevadsuvise prillikampaania, kus teevad kaasa moemaja saadikud Nicole Kidman, G-Dragon, Lily-Rose Depp, Pedro Pascal ja Ayo Edebiri. Craig McDeani pildistatud portreedes on fookuses CHANELile omane mänglev elegants, mida kannavad edasi ka hooaja prilliraamid.

Eriti rõõmustab Portaili Pedro Pascali kaasamine, sest värskelt välja kuulutatud CHANELi saadik toob moemajja karismat, vahetust ja pisut ootamatut energiat.

Kollektsioon ise tõlgendab taas CHANELi klassikalisi elemente – kahetoonilisust, tepitud mustrit ja topelt-C märki – lisades neile sädelust, reljeefseid detaile ja erksamaid toone. Tulemuseks krapsakas, enesekindel ja väga selge hoiakuga kampaania. Tutvu kampaaniaga galeriis!

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid