Lätlaste moemärk NÓLÓ taas Tallinnas saadaval

Lätlaste moemärk NÓLÓ taas Tallinnas saadaval

Foto: Nóló

Läti ühe nimekama moemärgi Nóló austajatel on põhjust rõõmustada, sest bränd on novembrist taas saadaval ka Eesti moemaanidele. Nimelt on moemärgi sügistalvine kollektsioon jõudnud müügile Tallinna Kaubamaja Naistemaailma.

Nóló 2017. aasta sügistalvist kollektsiooni on keeruline konkreetsetesse raamidesse, stiili või ajastusse paigutada. See on nagu kaleidoskoop, mis koosneb erinevatest detailidest, mis esmapilgul ei sobitu kokku. Kuid mingil kummalisel moel loovad need pisikesed peensused koostoimes äärmiselt eklektilise, kuid samas harmoonilise terviku. Kollektsioonis leidub viktoriaanlikke kleite, mis sobiksid ideaalselt Oxfordi ülikooli, vihjeid tudengite vormiriietele, kisakooritüdrukute kostüümidele ja sääristele, mis on kõik kokku miksitud Nólóle omaste maskuliinsete joontega. Bleiserid, parkad, kapuutsiga dressipluusid ja mantlid, mis varastatud poiss-sõbra riidekapist, tõstavad vastanduva olemusega esile kollektsiooni naiselikke, isegi tütarlapselikke nüansse.

Kollektsioonis on ohtralt kasutatud Nóló seisukohta ja maailmavaadet väljendavaid hüüdlauseid, millest on saamas moemärgi signatuur.

Tutvu Nóló sügistalvise kollektsiooniga allolevas galeriis ning soovi korral uuri lisa Nóló kodulehelt aadressil nolofashion.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid