KUI ILUS KOLLEKTSIOON ON ILUS (korda kaks)

KUI ILUS KOLLEKTSIOON ON ILUS (korda kaks)

Foto: Silver Mikiver

Täpselt nädal tagasi esitlesid Tallinn Fashion Weekil oma kollektsiooni Portaili pikaaegsed lemmikud – Eve Hanson ja August. Ning nii nagu sai moenädala raames minu ja Helene kohta öeldud, et me käime kokku nagu ahjusoe küpsis ja külm piim, niisama harmooniliselt mõjusid omavahel ka need kaks moeetendust.

Laval kõndinud Eve Hansoni autorikollektsioon sai kantud boheemlaslikest meeleoludest. Kollektsioon valmis vaba käe ja kergusega ning koosneb mugavatest kihtidest, mis Eve sõnul ei kammitse ei mõtet ega keha, vaid lasevad hingata ja liikuda. Taaskord andsid erilise efekti ühevärviliste rõivaste hulgas Toomas Pääsukese lugusid jutustavad trükikangad, millest valminud originaalsed kleidid ja pluusid on igal uuel hooajal moemärgi fännide seas pikisilmi oodatud.

Augusti looja ning disaineri Äli Kargoja sõnul oli tema seekordses ja ka tulevastes loomeprotsessides eesmärk liikuda eemale klassikalisest hooajalisest moekalendrist ning keskenduda ajatutele, kergesti kombineeritavatele ning kestvatele kihtidele, mis ei nõua kandjalt vanust, staatust, sugu, trende ega muid raame. Tulemus? Kaunilt maitsekas disain, mida kandja väärtustab ning mille eest ka hoolitseb.

Vaata mõlemad kollektsioonid üle allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid