Koostöökollektsioon, millest on raske rääkimata jätta

Koostöökollektsioon, millest on raske rääkimata jätta

Foto: Vanessa Beecroft

Võimalik, et olete sellest koostööst juba kuulnud, sest olgem ausad – kui Fendi teeb kellegagi koostööd, siis teab sellest kogu moemaailm. Kui Fendi teeb aga koostööd Kim Kardashianiga, siis teab sellest terve ülejäänud maailm ka.

Aga täpselt nii on läinudki ning ühinenud on justnimelt Fendi ning Kim Kardashiani pesu- ja lounge-wear’i kaubamärk Skims. Alguses sahistati sellest kollektsioonist, siis paisati „eetrisse“ esimesed meeleolufotod ning nüüd on see kollektsioon lõpuks ka kohal. Kusjuures, ei ole üldse välistatud, et selleks ajaks, kui käesolev artikkel avaldatakse, on ühiskollektsioon juba läbi müüdud. 

Kuidas siis näevad välja esemed, mille loomiseks on maha istunud Kim Jones ja Kim Kardashian? Nagu arvata võite, siis väga logorikkad, vägagi seksikad, ning kas me julgeme öelda… üsnagi isuäratavad? Kusjuures kollektsioonis ei ole ainult pesutooted ja sukkpüksid – siit leiab ka erinevas tonaalsuses figuuri jälgivate lõigetega nahk- ja sametkleite ning muid rõivatükke. 

Ja kust seda kõike soetada saab? Väidetavalt spetsiaalselt aadressile fendiskims.com loodud veebipoest, mis meie arusaamist mööda Eestisse siiski ei tarni. Kellel aga õnnestub lähiajal reisida, siis pressiinfo kohaselt peaksid tooted jõudma muuhulgas valitud Fendi butiikidesse. Olgu ka öeldud, et toodete hinnad jäävad 100 kuni 4200 dollari kanti. 

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid