Kohvihoolikutest Saint Laurenti maanid, pilgud siia!

Foto: Saint Laurent

Meil hakkab vaikselt juba järg kaduma selles, kui mitu korda oleme kirjutanud, et moemaailm ja kohvikukultuur kipuvad üha enam omavahel meeldivalt koos eksisteerima. Kuid seda uudist, mis meieni Vogue Paris’ vahendusel jõudis, ei saa me kohe kindlasti vahendamata jätta.

Nimelt on uksed avanud Saint Laurenti moemärgi oma kohvik ja see näeb välja täpselt nii rafineeritud ja esteetiline, et meil ei oleks kohe midagi selle vastu, kui iga meie hommikukohv pärineks just sealt. Paraku aga tegi see kohvik oma uksed lahti Pariisis, täpsemalt aadressil Rue du 29 Juillet, täpselt Saint Laurenti butiigi külje all ning seda muidugi vahetult enne Pariisi tänavusügist moenädalat, et olla valmis kõikide moemaanide vastuvõtmiseks ja nende ergutamiseks kas väikese espresso või värske prantslasliku küpsetisega. 

Kuigi hetkel on veel natuke arusaamatu, kas tegemist saab olema hüpikkohviku või millegi püsivamaga, siis uskuge meid, kui Portail satub taas kord Pariisis, siis sellest kohvikust me ülevaate ka teeme!

Sarnased artiklid

Kommentaarid