Kodus Poppyga

Kodus Poppyga

Foto: H&M Home

H&M HOME esitleb oma esimesest “Kodus…” kampaaniat, mille seekordseks staariks on Londonis elav Briti näitleja, modell ja stiili-ikoon Poppy Delevingne. Naise eklektiline ja värvikas pesa pakub tõeliselt palju inspiratsiooni ja on imeliseks taustaks H&M HOME’i esemetele. 

Poppy Delevingne’i šikk ja selge stiil kandub filmi- ja moemaailmast tema elegantsesse kodusse Lääne-Londonis, mis on täis päikesesära, värve, mustreid ja mõnusaid tekstuure. H&M HOME’i uue kollektsiooni metsarohelised ja maalähedased toonid sobivad imehästi nii tema kööki kui magamistuppa nagu ka messingist aksessuaarid ja pehmed tuhmroosad ja seenhallid tekstiilesemed. Stilistika meeleolu on glamuurne, eklektiline, lõbus, väljapeetud ning tõeliselt moderne.

“Kodu tähendab enda ümbritsemist asjadega, mis sulle meeldivad. Leidsin H&M HOME’ist palju armumist väärivaid esemeid ja mul on selle üle tõeliselt hea meel. Mulle valmistas rõõmu teha koostööd  populaarsust koguva interjööribrändiga, mille valikus on tohutult stiile, sest mulle meeldib omavahel väga erinevaid tekstuure, pindu ja värve kombineerida,” jutustab Poppy Delevingne.

“Minu jaoks on alati põnev näha, kuidas H&M HOME’i tooted sobituvad päris elukeskkondadesse. Poppy majja astumine ei erinenud sellesosas karvavõrdki. Tema isiklik stiil on lustakas. Eriti meeldib talle mängida värvidega, millest annab tunnistust iga tuba. Kampaania pildistamine Poppy’ga tema enda kodus tundus väga loomulik, seda nii esteetilisest kui inspiratsiooni vaatepunktist lähtudes,” seletab H&M HOME’i turundus- ja kommunikatsioonijuht Camilla Henriksson.

Vaata galeriist, milliseid lemmikuid leidis Portail H&M HOME’i uuest kollektsioonist!

Kollektsioon ise saabub müügile juba 15. augustil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid