Klassikaline triip ja kimono mantel ELLEN RICHARDi värskes kollektsioonis

Klassikaline triip ja kimono mantel ELLEN RICHARDi värskes kollektsioonis

Foto: Oliver Moosus

Kodumaine rõivabränd  ELLEN RICHARD esitleb oma uut suvist kollektsiooni, kus läbivaks teemaks on klassikaline triip, alt laienevad püksid ja kerged kimono-lõikelised mantlid.

“Mõte tulla just suve hakul välja kimono mantel-jakiga sündis eelmisel aastal, kui sai selgeks, et meie kliimas ka suvel ilma soojema riietuseta hakkama ei saa,” tutvustab brändi asutaja ja disainer Kristi Pärn. Ta lisab, et pehmest linasest kangast mantlit on mugav nii hommikul tööle tõtates peale visata kui ka õhtul välja minnes enesega kaasa võtta, olgu jalas toss, kummik või konts. Triibulise kanga kasutamine suvekollektsioonis on seevastu aga ajatu klassika, mis ei lähe kunagi moest. Suvist pöörasust lisavad kollektsioonile alt laienevad püksid, mis oma lõike ja tegumoega kindlasti pilku püüavad!

Kõik kollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest ja hingavatest kangastest, mis on nahale ohutud, kasutatud on pehmet puuvilla ja lina.

ELLEN RICHARDi uut kollektsiooni saab uudistada ja soetada Tallinn Design House ja Telliskivi Les Petites kauplustest, samuti värskelt avatud ELLEN RICHARDi oma pop-up poest Telliskivi Loomelinnaku uuelt poetänavalt, Telliskivi 60A, mis on avatud juuni lõpuni.

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid