Kevadine TFW toimub juba loetud nädalate pärast

Foto: Embassy of Fashion

Täna laekus meieni uudis, et kevadine Tallinn Fashion Week leiab aset juba sel kuul, 19.-20. märtsil, tuues juba kaheksateistkümnendat korda lavale nii kodumaa tippdisainerid kui ka siinse moemaastiku uued ja värsked tegijad. Piletid on tänasest müügil ka Piletilevis.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki programm saab avalöögi 19. märtsil noorte ja tuliste moeloojate Tim Bluzi ja Hõbenõelaga pärjatud Katrin Aasmaa moeetendustega. Neile järgnevad Alexanderling, Mammu Couture, Tallinn Design House ja Kirill Safonov.

Moenädala teise päeva juhatavad sisse Mariliis Niine, Cärol Ott ja Virtuoza by Liisi Tui. Noored moeloojad annavad järje üle Embassy of Fashion moemaja disaineritele Riina Põldroosile, Ketlin Bachmannile, Aldo Järvsoole ja Tanel Veenrele. Moenädalale panevad punkti Marilin Sikkal ja Kristina Viirpalu.

Olgu ka mainitud, et kahepäevane kevadmoest ja andekatest talentidest tulvil Tallinn Fashion Week toimub esimest korda Tallinna Swissotelis. Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Neljapäev 19.03

18.00 Tim Bluz, Katrin Aasmaa

19.30 Alexanderling, Mammu Couture

21.00 Tallinn Design House, Kirill Safonov

Reede 20.03

18.00 Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui

19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre 

21.00 Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu

Sarnased artiklid

Kommentaarid