Kevadine Disainiturg toimub juba käesoleva nädala pühapäeval

Foto: TOKU

Eesti Disainikeskuse traditsiooniline kevadine Disainiturg koostöös Tallinn Music Weekiga toimub tänavu 8. aprillil kell 11.00-19.00 Kultuurikatlas. Juba kaheksandat korda toimuvalt Disainiturult leiab suure valiku tekstiili-, keraamika-, ehte-, aksessuaaride, laste- ja sisustusdisaini brände.

Kultuurikatla avarates ruumides saab kevadisel pühapäeval soetada üle 110 erineva disaineri loomingut Eestist, Lätist ja Leedust, kuulata mõnusat muusikat, juua head kohvi ja muidugi kohtuda uute ja vanade sõpradega. “Disainiturg on aasta aastalt populaarsust võitnud ja turul osaleda soovijate arv aina kasvab. Sel aastal esitas oma osalussoovi 250 disainerit, kellest lõplikku valikusse pääses 110 disainerit. Valiku tegemine turule pürgivate brändide vahel on raske ja vastutusrikas protsess, kindlasti jääb häid tegijaid ka lihtsalt ruumipuudusel välja. Aga vähemalt võime kindlalt väita, et turul saab näha disainibrändide paremikku,” rääkis Disainituru projektijuht Kaire Rannik.

“Sel aastal saab oma lemmikuid avastada näiteks kodumaiste valgustite tootjate seast. Turul näeb ka keraamikat ja vaipu, tuntud headuses nahadisaini, tasemel ehtekunsti ning loomulikult on põnevaid uusi tulijaid ka rõivadisainis. Eesti disain on jõudsalt arenemas, seda näitab suur huvi ja aasta-aastalt tõusev brändide kvaliteet,” lisas Rannik.

Disainiturg toimub käesoleva nädala pühapäeval, 8. aprillil kell 11.00-19.00 Kultuurikatlas. Sissepääs turule maksab 1€.

Täpsema info ning osalevate disainerite ning brändide nimekirja leiab aadressilt facebook.com/events/2110654278951545.

Sarnased artiklid

Kommentaarid