Kolmapäeval toimub traditsiooniline jõulueelne disainiturg „Jõuluks koju”

Foto: TVJ by Tanel Veenre

Eesti Disainikeskuse traditsiooniline jõulueelne disainiturg „Jõuluks koju” toimub juba käesoleva nädala kolmapäeval, 21. detsembril kell 11.00-19.00 Kultuurikatlas.

Kultuurikatla avarates ruumides saab käesoleva nädala jõulueelsel kolmapäeval soetada enam kui 100 Eesti, Läti ja Leedu disaineri loomingust viimased jõulukingitused, kuulata kõrvupaitavat muusikat, juua sooja kohvi ja muidugi kohtuda vanade ja uute sõpradega. Soetada saab nii lasteriideid, riideid, aksessuaare, kotte, keraamikat, kodusisustust, illustratsioone, ökokosmeetikat kui ka palju muud.

Parima valikuga on väljas sellised nimekad Eesti disainerid ja disainerbrändid nagu New Vintage by Kriss, Lentsius Design, SOMA jewellery, TVJ by Tanel Veenre, Whitetail, Marit Ilison, Kelpman Textile, Poodles Club, Britt Samoson Design & Illustrations, Helge Kodu, Valhalla Factory, WOH, Nüüd Ceramics, Stella Soomlais studio, Stuudio Nahk, Piret Loog ja paljud teised.

Kogu nimekirja osalevatest disaineritest ja brändidest, samuti lisainfo ürituse kohta leiab ürituse Facebooki-lehelt https://www.facebook.com/events/188652334921455/.

Kommentaarid