Katrin Aasmaa “KATA” eksklusiivselt Tallinn Design House’is

Katrin Aasmaa “KATA” eksklusiivselt Tallinn Design House’is

Foto: Kertin Vasser

Katrin Aasmaa julgete vormide ja motiividega rõivakollektsioon “KATA” on nüüdsest esindatud Tallinn Design House’is. Silmapaistev rõivalooming äratas tähelepanu juunikuus toimunud Estonian Fashion Festivali laval ning pälvis Tallinn Design House’i eripreemia, millega kaasnes võimalus panna kollektsiooni esemed müüki Rotermanni 14 asuvasse kauplusesse. 

Katrin Aasmaa mõtiskleb oma loomingu teemadel: “Usun, et rõivastel on jõud mõjutada hoiakuid ühiskonnas. Minu looming keskendub eelarvamuste lõhkumisele ning vaatleb Eesti ja Vene integratsiooni teemasid läbi moedisaini. Kõige huvitavam tegur on just ühiskonna pidev muutumine, tuletades samas meelde, et kellegi teise traditsioone tundma õppides ei pea ju enda omadest loobuma. Oma loomingus hägustan piire traditsioonilise meeste ja naiste rõivaste vahel, keskendun värvidele, tekstuuridele ja isiklike kogemuste jutustamisele”.

Estonian Fashion Festivali raames toimuvast Antoniuse moeetendusest otsustas Katrin osa võtta, et näidata kuidas pealtnäha väga silmatorkavaid ning julgeid esemeid on võimalik kombineerida enda igapäevasesse garderoobi. Tallinn Design House’i eripreemia kinnitas, et sõnum leidis kõlapinda ning nüüd on moesõpradel võimalus enda garderoobi uue kollektsiooni meistriteostega täiendada Rotermanni kvartalis asuvas kaupluses.

Vaata fotosid “KATA” kollektsioonist allolevast galeriist!

Katrin Aasma kollektsioon “KATA” on Tallinn Design House’is müügil käesoleva aasta lõpuni.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid