KAE KAADREID Annika Kiidroni Hõbenõela kollektsioonist

KAE KAADREID Annika Kiidroni Hõbenõela kollektsioonist

Foto: Helena Kukk

„Annika Kiidron on üks eredamaid loovhingi, keda Eestis nähtud,” just nii kõlasid tänavuse Kuldnõela žüriiliikme Kristina Herodese sõnad. Ning seda ka põhjusega – Annika on võitnud praktiliselt kõik kodumaised moekonkursid, milles osalenud, ning tänavusügisesel moenädalal jõudis järg ka Hõbenõela kätte.

Hõbenõela pälvinud Annika on võtnud eesmärgiks juhtida oma loominguga tähelepanu ühiskonnas valitsevatele tulistele tabuteemadele: olgu selleks siis sotsiaalmeedia ajastu inimese elamine paralleelselt kahes erinevas maailmas, keskkonnaprobleemid või keha ja vaimu kurnavad tõved. Need tumedad teemad said moekunstniku käe all vormitud värvilisse rätsepatööna valminud kollektsiooni, mis reetis ebatraditsioonilises pinnadekooris peituvad salalood vaid teadjale, kodeerides need 3D-prillidega vaadeldavaiks siseorganeiks või üleelusuurustes ristpistetes tikitud aktideks. Seega, kes neid salalugusid Tallinna moenädala laval nägi, see nägi. 

Kes aga ehk nii lähedalt ei näinud, siis kurvastamiseks pole põhjust. Oleme enda valdusesse saanud justnimelt Tallinn Fashion Weeki ajal Helena Kuke jäädvustatud kaadrid, mis annavad suurepärase ülevaate Annika uusimast kollektsioonist. Vaadake neid detaile ja aplodeerige ühes meiega!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid