Kadri Kruus esitleb enesekindlusest pakatavat kotimudelit Bianca

Kadri Kruus esitleb enesekindlusest pakatavat kotimudelit Bianca

Kodumaine aksessuaaridisainer Kadri Kruus on välja tulnud uue ja tähendusliku kotimudeliga. Bianca-nimeline mudel on käekott, mille kandmisega käib kaasas paras annus enesekindlust. Lisaks on see käekott, millega Kadri Kruusi moemärk ühineb kampaaniaga „#minemetsa eesti disaineritega!”.

„Käekott Bianca on mõeldud päevadeks, mil ärkad muretu tundega, kõik laabub iseenesest juba hommikust saati ning tead, et võid südamerahuga kaasa võtta ainult kõige vajalikumad asjad,“ selgitab Kadri. „Ei ole vaja varupaari sukki, sest sinu omad kohe kindlasti täna katki ei lähe, ega suurt märkmikku, sest kalender on ju ka telefonis. Läpakas jääb peale tööd kontorisse, sest see kott lihtsalt ei luba stressi koju kaasa võtta. Tema meelest peaksid minema õhtul hoopis kinno, teatrisse või parki jalutama!”

Hetkel on mudel Bianca saadaval neljas värvitoonis ning #minemetsa kampaaniaga liituvad kuuserohelises ning uduroosas värvivarjundis mudelid. Selgituseks ka nii palju, et ostes #minemetsa kapselkollektsioonis ilmunud toote, soetad 2018. aasta kevadeks ühe noore puu, mille disainerid sinu eest istutavad. Kampaania algatajaks on Kriss Eglite brändist New Vintage by Kriss.

Kadri Kruusi uus mudel Bianca on müügil veebipoes kadrikruus.com ja LEVI disainipoes Solarise keskuses.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid