Judith Partsi eksperimenteeriv “UDU”

Foto: Pille Kannimäe

Kodumaine muusik ja produtsent Judith Parts on avaldanud oma esimese digitaalse EP “UDU”, mis on sündinud huvist mõtestada looduse ja inimese vahelist ühtsust, kuid teisalt kriipivat konflikti.

Neljast loost koosnev erinevate kõladega eksperimenteeriv EP on sündinud huvist mõtestada looduse ja inimese vahelist ühtsust kuid teisalt kriipivat konflikti. Huvi meid ümbritsevate keskkondade ja saatvate meeleolude vastu peegeldub nii lugude pealkirjades kui ka atmosfäärilistes helimaastikes. 

Neljast loost koosneva EP läbivaks helikõlaks on viiul ja vokaal, aga autor kasutab ka salvestusi loodus- ja linnakeskkonnast ning elektroonilisi elemente. “See on otsing naturaalsete, elektrooniliste ning mehaaniliste helide seas ja püüd leida nende vahel kooskõlasid. Kuna tegemist on sooloprojektiga, kus nii muusika kirjutamine kui ka produtseerimine on olnud minu teha, siis on see andnud vabaduse katsetada.” avab Judith muusika loomise tausta. 

Hetkel elab ja tegutseb Judith Taanis, kus ta õpib Kopenhaageni Konservatooriumis (Rytmisk Musikkonservatorium) magistriõppes. Lisaks sooloprojektile tegeleb Judith ka muusikaliste kujunduste loomisega tantsu- ja teatrilavastustele, multimeedia installatsioonidele ja videotele.

Kuula albumit “UDU” siit.

Jälgi Judith Partsi tegemisi ka Facebookis ja Instagramis. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid