Ivo Nikkolo lõi käed aksessuaaridisaineri Anneli Kreega

Ivo Nikkolo lõi käed aksessuaaridisaineri Anneli Kreega

Foto: Ivo Nikkolo

Kodumaine moemärk Ivo Nikkolo on alustanud koostööd aksessuaaribrändi ALTON disaineri Anneli Kreega. Koostöös on valminud funktsionaalne ning vastupidav ja samas üheaegselt nii modernne kui ka ajatu seljakott. Limiteeritud koguses aksessuaar on saadaval kahes erinevas värvitoonis – klassikalises mustas ning kahvaturohelises.

Ivo Nikkolo on alati soovinud enda klientidele pakkuda parimat aksessuaaride valikut ning samas soovinud toetada noori disainereid. Seetõttu alustati juba kaks aastat tagasi koostööpartneri otsinguid, kellega ühiselt luua eksklusiivne ning moebrändi põhimõtteid järgiv kott. Valituks osutus 2015. aastal aksessuaaribrändi ALTON asutanud Anneli Kree.

Anneli Kree selgitab lähteülesande olemust: „ALTONi kottide puhul pean ma eelkõige oluliseks nende funktsionaalsust ja puhast ilu. Samast printsiibist lähtusin ka antud koostööd alustades.“ Disainiprotsessis lõid kaasa ka Ivo Nikkolo meeskonnaliikmed ning tootmiseksperdid. „Varasemalt ei ole nii palju osapooli minu toodete valmimise juures olnud. Seega teeb selle seljakoti eriliseks ka kahtlemata minu isiklik areng kogu protsessis“, kirjeldab Kree kogemust.

Koostöös valminud kott on vetthülgavast tekstiilist, see on kerge ja vastupidav. Koti hinnaks on 159,90€.

Ivo Nikkolo ja Anneli Kree koostöös valminud seljakotid on müügil Tallinnas Viru Keskuses, Rocca al Mare keskuses ja Suur-Karja tänaval asuvates Ivo Nikkolo esinduspoodides ja Tartus TASKU keskuses asuvas Ivo Nikkolo esinduskaupluses.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid