Iseendaga tantsisklev Kalamaja Printsess

Iseendaga tantsisklev Kalamaja Printsess

Foto: Krõõt Tarkmeel

Kodumaise moemärgi Kalamaja Printsessi sügistalvine kollektsioon kannab nime „Dancing with myself” ning on pühendatud julgele enesekindlale naisele, kes jõuab ühes päevas nii lasteaia jõuluhommikule, kontorisse tööle, sõbrannaga kohvikusse, toidupoodi kui õhtul veel kontserdile ka. 

Kollektsioonis teevad ilma moemärgile omased puhtad lõiked ja julged lõhikud. Praktilised peidetud taskud lasevad kandjal end igal pool enesekindlalt ja mugavalt tunda, samas muudavad luksuslikud kangad argipäevad eriliseks ning peohetked veelgi säravamaks.

Lisaks kleitidele, pluusidele ning seelikutele leiab Kalamaja Printsessi uuest kollektsioonist sooje villaseid ainueksemplaridest talvemantleid. Kadunud ei ole kuhugi ka brändile omased klassikalised kimonojakid ja -kleidid, mis sel korral saanud endale kuldsed, hõbedased ja sametised paled. Teistest toonidest leiab kollektsioonist septembrikuist helehalli taevast, kuldset päikesekiirt, metsaveerelt näpatud samblarohelist ja pohlapunast, samuti jäist hõbedat ning esimese lume sätendavat valget. Kollektsiooni materjalidena on kasutatud hoolega valitud kangajääke ning kõik tooted on kas ainueksemplarid või pärit tõelisest väikeseeriast.

Tutvu uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Kalamaja Printsessi tooted on müügil veebipoes kalamajaprintsess.com, samuti disainipoes LEVI, kauplustes Eerin, S’NOB ja Minu Väike Maailm. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid