Ilus ja funktsionaalne kollektsioon brändilt Studio HÕBE

Ilus ja funktsionaalne kollektsioon brändilt Studio HÕBE

Foto: Studio HÕBE

Eestimaine noor käsitöökudumite bränd Studio HÕBE tuli välja uue talvise aksessuaarikollektsiooniga, mis paistab silma nii funktsionaalsuse kui ka ilu poolest.

Värske kollektsiooni inspiratsiooniks on tiivulised putukad, kes on võtnud elegantse vormi helkurdetailidena. Need helkuriga kaetud pleksiklaasist detailid koos hõbedase pärltikandiga kaunistavad kindaid ja mütse, tehes kandja pikal pimedal talveperioodil liikluses nähtavaks.

Kindlasti väärib mainimist, et kõik Studio HÕBE kudumid on valmistatud kvaliteetsest meriinovillast ning tootevalikus olevatel käpikutel on lisaks ka ihusõbralik puuvillavooder, mis hoiab soojas ka kõige külmakartlikumad käed. Värvidest on kollektsioonis esindatud nii klassikalised toonid kui ka mõned pastelsed ja sügavad värvinoodid.

Studio HÕBE toodetega saab tutvuda e-poes studiohobe.com ja brändi omanimelisel Facebooki-lehel, lisaks on valik tooteid esindatud Eesti disainipoes Les Petites. Need, kes ei leia enda soovidele vastavat suurust, värvi- või disainikombinatsiooni, saavad mugavalt e-poes eritellimuse esitada.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid