Ikooniline moebränd American Vintage on jõudnud Eestisse

Foto: American Vintage

Ikooniline moebränd American Vintage avas Viru Keskuses oma Eesti esimese esinduskaupluse, mis on ainus omataoline siinmail. American Vintage toob Eesti turule kvaliteetseid ja mugavaid rõivaid, mis igas garderoobis leiduda võiksid.    

“Meil on rohkem kui hea meel, et niivõrd kvaliteetne kaubamärk on leidnud tee Viru Keskusesse ja klientidel on võimalik soetada mugavaid ja aegumatuid baasrõivaid. On väga hea meel, et tugevad rahvusvahelised kaubamärgid avavad uusi kauplusi ka praegusel ebakindlal ajal,” ütles Viru Keskuse tegevjuht Gertti Kogermann.

2005. aastal asutas Prantsuse ettevõtja Michaël Azoulay kaubamärgi American Vintage, mille identiteet keskendub vabadusele, mida inspireerisid tema reisid Ameerika Ühendriikidesse. Tänapäeval räägib bränd lugu autentsest moest, mis oma lihtsa ja kaasaegse stiili kaudu sobib igale isiksusele. Looduslike materjalide kasutamine, nüansirikkad värvid, kvaliteetsed kangad ja vintage-töötlus annavad rõivastele elu. “Lihtsus ja jagamine on brändi jaoks esmatähtsad märksõnad. American Vintage on väga tänulik ja õnnelik, et saame teile tutvustada esimest ja ainsat American Vintage kontseptsioonipoodi Eestis. Tulge külla ja avastage kangaid ja lõikeid meie ilusast kollektsioonist,” ütles American Vintage’i esindaja Romane Petrosino.

Sarnased artiklid

Kommentaarid