H&Mi uus rannakollektsioon on seni kõige jätkusuutlikum

Foto: H&M

H&Mil on valmis saanud oma 2021. aasta suvise ranna- ja ujumisriiete kollektsiooni, mis on valminud kestlikest materjalidest ning mis seab fookusesse enesekindluse ja sisemise jõu. Kollektsioon, mis on vähemalt 85% ulatuses valminud ümbertöödeldud polüestrist, hõlmab trendikates neutraaltoonides bikiinikomplekte ja trikoosid ning on juba saadaval nii H&Mi kauplustes kui ka veebipoes.

H&Mi tänavusuvine rannariiete kollektsioon seab eesmärgiks tuua esile kõikide kehade ilu (kollektsioon on H&Mi kauplustes saadaval kuni suuruseni EU46 ning veebipoes kuni suuruseni EU50), toetudes iga naise sisemisele jõule ja enesekindlusele. Kollektsiooni keskmes on kehasse töödeldud siluetid, dekoratiivsed väljalõiked ja jätkusuutlikud materjalid. Klassikalised bandood, keha embavad bikiinipüksid ja trikood ning õlgadelt langevad topid on loodud ümbertöödeldud polüestrist, mis on saadud nii tööstusjäätmetest kui ka tarbimisjäätmeteks saanud plastpudelite ümbertöötlemise kaudu.

„Olen eriti uhke kangaste üle, millest meie rannarõivaste kollektsioon on loodud – tegemist on meie seni kõige jätkusuutlikuma rannakollektsiooniga, mille kõik tooted on vähemalt 85% ulatuses loodud ümbertöödeldud polüestrist,“ kommenteerib H&Mi naisterõivaste peadisainer Maria Östblom. „Samuti on meil väga hea meel selle üle, et saame kollektsiooni pakkuda inklusiivsetes suurusnumbrites, julgustades naisi end rannarõivastes mugavalt tundma.“

Sarnased artiklid

Kommentaarid