H&Mi rõivad särasid taas moemaailma tähtsaimal õhtul

H&Mi rõivad särasid taas moemaailma tähtsaimal õhtul

Foto: H&M

Metropolitani kunstimuuseumi kostüümiinstituudi heategevusgala on teadagi üks moemaailma olulisemaid õhtuid. Näitlejannad Lili Reinhart, Kiersey Clemons ja Olivia Munn, modell Alek Wek ning moemõjutajad Jasmine Sanders ja Luka Sabbat kandsid 2018. aasta Met galal tellimustööna valminud H&Mi rõivaid.

Selle aasta New Yorgi Met galaks loodud ainulaadseid H&Mi komplekte iseloomustavad märksõnad ebamaine glamuur ja rahu kiirgav looming. H&Mi disainerite loodud komplektid olid inspireeritud Metropolitani kunstimuuseumi selle aasta näituse teemast „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination“, mis uurib moe ja religioosse kunsti meistriteoste vahelist sidet. Komplekte luues pidas H&Mi disainitiim silmas nii teemat kui rõivaste kandjaid. Käiku võeti klassikalised tehnikad nagu drapeerimine ja pärltikand, mis teostati küütlevates metallitoonides.

„Kostüümide disainimine Met galale oli meie jaoks tõeline au. Iga komplekt valmistati eritellimusel. Keskendusime rikkalikele detailidele ja lisasime punase vaiba glamuurile moodsa nüansi. Soovisime, et meie külalised tunneksid end mugavalt ja vabalt,“ ütles H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Vaata galeriist H&Mi loodud komplekte ning loe igaühe kohta lähemalt eksklusiivsest intervjuust H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johanssoniga!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid