GALERII: Speed networking Tommy Hilfigeriga

GALERII: Speed networking Tommy Hilfigeriga

Foto: Jelena Rudi

Kolmapäeval, 4. detsembril tutvustas Tommy Hilfiger eksklusiivse naiste speed networking üritusega edumeelsetele Eesti naistele oma uut Ameerika näitleja ja laulja Zendayaga koostöös valminud kollektsiooni Rae Meiereis.

Juba teistkordselt andsid Tommy Hilfiger ning Zendaya koostöö raames välja uue kollektsiooni, et tähistada naiste mõjuvõimu, enesekindlust ning mitmekesisust.  Kollektsioon on uudne tõlgendus 70-80ndate powerdressing stiilist, mida täiustavad silmapaistvad mustrid ning unikaalsed lõiked, luksuslikud kangad, kunstkarusnahk, kõrgekvaliteetne denim ja velvet.

Kollektsiooni esitlusele ning naiste speed networking’ule olid teiste seas kohale tulnud teleprodutsent Triin Luhats, ajakirja SÄDE peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja, Universal Music Baltics label manager Leen Kadakas, meigivõlur ja Anne&Stiili ilutoimetaja Gerda Miller, andekad stilistid Karolin Kuusik ja Marion Laev. Samuti oli au kohal viibida Portaili peatoimetajal Aljona Eesmaal. Lisaks praeguse “Su nägu kõlab varsti tuttavalt” favoriit Eleryn Tiidu särava etteaste nautimisele said kõik naised omavahel 7-10 minutiliste sessioonide käigus kogemusi jagada ning elu ja karjääri jooksul saadud õppetundidest rääkida.

Vaata meeleoluka sündmuse fotosid allolevast galeriist!

Tommy Hilfigeri uus kollektsioon ise on juba müügil Viru keskuse Tommy Hilfigeri kaupluses ja samuti Denim Dreami e-poes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid