FOTOSEERIA: Very Hard, lõngajooksud ja sulav jää

FOTOSEERIA: Very Hard, lõngajooksud ja sulav jää

Foto: Kertin Vasser

Kindlasti mäletate, et noorte moeloojate aasta tähtsaim moesündmus ERKI Moeshow toimus tänavu teisiti. Teravama mäluga inimesed aga mäletavad ehk sedagi, et lisaks kolmele žürii lemmikule anti välja üks eriauhind, milles oli oma osa mängida ka Portailil.

Nimelt ühendasime väed Eesti noorte moedisainerite platvorm-poe Very Hard Store’iga ning andsime võimaluse eriauhinna pälvinud disaineril esitleda oma loomingut just nimelt Portaili veergudel, Kertin Vasseri jäädvustatud fotoseeriana. Nüüd on kõnealune seeria valmis!

Tegelikult läks eriauhinnaga isegi nii, et selle pälvis ühe asemel kaks disainerit, sest asjaosalistele tundus, et need kaks suudavad end fotoseerias ideaalselt täiendada. Nii näetegi allolevas galeriis Anneliis Reili kollektsiooni „Põhjaallikad“ (siit ka analoogia sulava jääga) ja Liisa Kanemägi lõngajooksudest kollektsiooni „Gnidry“ moemängu, mille on kokku stiliseerinud Very Hard Store. Meigi ja soengu eest vastutas Mari-Ly Kapp. 

Olgu ka lisatud, et juba varsti saab fotodel olevat loomingut näha Very Hard Store’is, T1 kaubanduskeskuses. Nii et hoidke silma peal Very Hard Store’i Instagrami-lehel, et värskema infoga kursis olla! 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid