FOTOD: Zalando tõi Tallinna ainulaadse moenäituse

FOTOD: Zalando tõi Tallinna ainulaadse moenäituse

Foto: Zalando

Moe- ja elustiiliplatvorm Zalando tegi sügise hakul kummarduse moele – seda näitusega, kus meie enda kohalikud moekultuuri tegelesed esitlesid oma ainulaadseid moelugusid erinevate vaatenurkade alt. Oma stiiliga rääkisid moelugusid teiste seas Helene Vetik, Nika Marula, Rauno Stein, Vladislav Berezan, Jaan Männima, Raul ja Romet Esko. Moefotod jäädvustas Kertin Vasser ning antud kampaaniaga juhatati sisse Zalando moeplatvormi avamine Eestis.

Kõnealuse fotonäituse eesmärgiks sai jäädvustada iga persooni isikupära erinevatest vaatenurkades kasutades samal ajal Zalando tootevalikut. Fotonäituse avamine toimus 4. oktoobril Tallinnas Kultuurikatlas, kuhu olid kohale tulnud ka fotograaf ja modellidest loovisikud. Tooted, mida fotodel näha, on nüüdseks kättesaadavad zalando.ee lehel spetsiaalselt kampaania jaoks loodud kanali kaudu.

„Mul on tõeliselt hea meel ja au olla osa sellest näitusest,” rääkis laulja Nika Marula. “Me lõime oma loomingulise meeskonnaga erakordseid pilte. See oli suurepärane võimalus mitte ainult modell olla, vaid ka iseennast ja oma isiklikku stiili väljendada. Minu jaoks oli kõige keerulisem, aga samas ka parim osa leida Zalandost õiged esemed, sest valikuvõimalusi tundus olevat lõputult!”

Värskelt Eestisse jõudnud Euroopa juhtiv moe- ja elustiili veebiplatvorm Zalando pakub ulatuslikku kõrgmoodi ja populaarseid moekette hõlmavat valikut, nii disainerite aegumatut loomingut kui ka trendikaid vabaajarõivaid. Zalando eesmärk on olla Euroopa moe alguspunkt, mis annab kohalikele moesõpradele võimaluse oma isikupärast stiili väljendada ja avastada. 

Vaata fotosid toimunud üritusest ja kõnealuse näituse piltidest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid