FOTOD: Treimann Mööbel & Disain tähistas uue salongi avamist

FOTOD: Treimann Mööbel & Disain tähistas uue salongi avamist

Foto: Kalev Lilleorg

Seni Tallinnas Poordi tänaval tegutsenud Treimann Mööbel & Disain on septembri keskpaigast kolinud ning avanud Porto Francos senisest kolm korda suurema ja uue kontseptsiooniga salongi. Käesoleva nädala neljapäeval, 30. septembril tähistati sündmust ka suurejoonelise üritusega, kus olid kohal nii Treimann Mööbel & Disaini pikaajalised kliendid kui tuntud nägudest interjöörihuvilised. Muusikalist meeleolu lõi üritusel Heivi Saaremets, maitsemeeltega mängis Gustav Catering ja Joel Ostrat isiklikult. 

„Esimese Treimann Mööbel & Disaini salongi avasime 2017. aastal Tallinna kesklinnas Poordi tänaval,” räägib mööblisalongi asutaja Liina Treimann. „Ettevõtmine sündis kirest mööbli ja sisekujunduse vastu ning koondasime antud ettevõttesse meie pere erinevate põlvkondade teadmised ja kogemused mööbli tootmisest ja müügist. Meie soov oli pakkuda kodu sisustajatele kvaliteetset, moodsa disaini ja mõistliku hinnaga tooteid brändidelt, kelle lähenemine mööbli tootmisele ja disainile on jätkusuutlik ja kaasaegne.” Täna, neli aastat hiljem, on salong võitnud Eesti klientide usalduse ning rikastanud lugematul arvul kodusid. 

Soov sisustustoodete valikut veelgi laiendada, tuua juurde uusi ja inspireerivaid sisustusbrände ning täiendada olemasolevate partnerite kaubavalikut füüsilises keskkonnas, on viinud tänaseks kolm korda suurema (729 m2) salongi avamiseni. „Porto Franco toetab ideaalse asukoha ja kontseptsiooniga meie peamist eesmärki pakkuda lisaks toodetele vahetuid emotsioone, et sisustuse valimine ja ostmine oleks nauditav kogemus,” lisab Treimann. Nii leiabki uuest salongist lisaks senistele Treimann Mööbel & Disaini sisustusmärkidele Ethnicraft, 3C, Roolf Living ja Leblon Delienne mitmeid uusi nimekaid brände, nagu näiteks Missoni Home, ning esimest korda ka lastetoa mööblit.

Treimann Mööbel & Disain uus salong asub aadressil Laeva 1, Tallinn ning on avatud E–R 11–19 ja L 11–16. Samuti on mugavamaks ostlemiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks avatud e-pood www.treimann.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid