FOTOD: Kriss Sooniku kelmikas ja vimkasid täis õhtu Fotografiskas

FOTOD: Kriss Sooniku kelmikas ja vimkasid täis õhtu Fotografiskas

Foto: Kalev Lilleorg

Eile õhtul toimus Fotografiska Tallinnas Kriss Sooniku mänguline moeformance, kus esitleti moemärgi uut sügis/talv 2021 kollektsiooni ja uudistootena ka Kriss Sooniku voodipesu.

Kriss Soonik sügistalvine kollektsioon on üle pika aja taas fookusega aluspesul ja sobis ideaalselt lõpetama Fotografiska Tallinnas fotograaf Ellen Von Unwerthi näitust “Pühendumus! 30 aastat naiste jäädvustamist”. Muide, huvitava faktina võib välja tuua, et Saksa fotograaf Ellen Von Unwerth on pildistanud just nimelt Kriss Sooniku ikoonilist “Susan Chic” body juba 9 aastat tagasi.

Kriss Sooniku uues kollektsioonis  leiab nii leopardimustrit mündirohelisel taustal, südameid hallil trikotaazil kui ka süsimustade väljalõigetega loungewear esemeid.

Uudistootena esiteti üritusel ka Kriss Sooniku graafilise mustriga voodipesu, mis Krissile omaselt oli eksponeeritud päris voodis koos modellidega.

Samuti avati eile õhtul Fotografiska kingipoes Kriss Sooniku pop-up pood, mis jääb avatuks pühapäevani (nagu ka Ellen Von Unwerthi näitus). Seega, minge kindlasi kaema!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid