Ennose teistmoodi sügis/talv

Foto: Julien Pujol

Portailile sümpaatne kodumaine moemärk Ennos on valmis saanud silmipaitavate visuaalidega, mida tundub asjakohane jagada siingi. Kui aga uurite, millist kollektsiooni need mustvalged kaadrid esitlevad, siis peame siinkohal vastama, et sügistalvist… aga ilma aastaarvuta.  

Nimelt on maailmas toimuv jätnud oma jälje ka Ennose hooaegade graafikusse. Kui seni on noor moemärk jälginud traditsioonilist moekalendrit, siis tänavu otsustas Ennose asutaja ja disainer Kersti Pohlak, et võidu joosta ei ole mõtet. Nii otsustatigi teadlikult hooaeg vahele jätta ning keskenduda oma parimate sügistalviste mudelite taastootmisele. „Kasutame hetkel materjalideks laojääke ehk siis materjale, mis meil on eelmistest hooaegadest üle jäänud,” selgitab Kersti. „Oleme pannud rõhku mudelitele, mis on olnud paari viimase aasta jooksul meie bestsellerid.” Kersti lisab, et sel hooajal on Ennose e-poes kasutusele võetud ka pre-order-valik, mis võimaldab kliendil konkreetseid tooteid konkreetses suuruses ette tellida. 

Meie silmis igati kiiduväärt otsus – eriti kuna tegemist ongi ajatule disainile keskenduva moemärgiga, kelle esemed on sobinud nii eelmisesse, praegusesse ja sobivad ka järgmisesse hooaega.

Vaata Ennose uut moelühifilmi, mille loonud Julien Pujol, siit:

Ennose kollektsioonidega saad tutvuda brändi veebipoes aadressil ennos-studio.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid