ELLEN RICHARD soovitab investeerida jätkusuutlikkusse T-särki

ELLEN RICHARD soovitab investeerida jätkusuutlikkusse T-särki

Foto: Oliver Moosus

Kodumaine rõivabränd ELLEN RICHARD tuli välja uute T-särkidega, mis on mõeldud mugavust ja head väljanägemist hindavale naisele. Must-valges värvigammas särgid on orgaanilisest puuvillast ning valminud alates kangakudumise protsessist Eestis. Lisaks on T-särkide illustratsioonid valminud koostöös tunnustatud moeillustraatori Kätlin Kaljuveega.

T-särki investeerimine võib kõlada küll kentsakalt, aga Ellen Richardi disainerid usuvad, et just nii peaksid kliendid oma ostu suhtuma. “Kõiki riidevalikuid tuleks teha kaalutletult ja vastutustundlikult, mõeldes selle toote jätkusuutlikkusele. Eriti veel siis, kui rääkida tootest, mis on naha vastas ja mida kantakse aastaringselt,” paneb südamele ELLEN RICHARDi asutaja Kristi Pärn. Sellepärast kasutab kohalik rõivabränd ainult 100% naturaalseid kangaid ja paneb rõhku multifunktsionaalsusele ja hooajatule välimusele.

Nagu eelpool mainitud, siis uute T-särkide illustratsioonid on valminud koostöös tunnustatud moeillustraatori Kätlin Kaljuveega. Millegi minimaalse ja puhta saavutamine ei pruugi päriselt nii lihtne olla kui pealtnäha paistab, kuid mõlemad osapooled on väga rahul valminud jooniste ja koostöö eriilmelise protsessi üle. Illustraatori sõnul oli tal suurepärane võimalus teha midagi tavapärasest täiesti teistsugust, ning rõivabrändi disainer Kristi Pärn hindab kõrgelt meeldivat ja arendavat koostööd teiste kodumaiste kunstnike ja disaineritega.

ELLEN RICHARDi T-särgid hinnaga 59€ on müügil brändi stuudio-poes aadressil Telliskivi 60A, samuti Tallinn Design House’is ning Kuressaare disainipoes Pallopsoni.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid