Eesti Laulult tuule tiibadesse saanud INGER avaldas uue singli

Foto: Pressifoto

Eesti Laulul looga “Coming Home” paljude südamed võitnud Inger avaldas koostöös plaadifirmaga Made in Baltics uue singli “Willie”. Lugu on tänasest kuulatav nii YouTube’is, Spotify’s kui ka teistes digitaalsetes muusika kanalites.

“”Willie” on fiktiivne lugu ühest noorest poisist, kes otsib kohta elus. See lugu väljendab, et ükskõik kui halvad asjad on, tuleb jääda positiivseks’’ sõnab Inger. Laulu sõnade autoriks on Karl-Ander Reismann, kellega koos kirjutati ka loo viis. Karl-Ander on noor andekas produtsent, kelle käe all valmis koguni 3 tänavuse Eesti Laulu finaali pääsenud lugu, sealhuldas Ingeri eelmine singel “Coming Home”. Nende koostöös on see juba kolmas lugu, mis ühiselt sündinud. “Salvestasime “Willie” juba tegelikult sügisel, koos teiste lugudega, aga kuna lool “Coming Home” läks üle ootuste hästi, pidime selle laulu välja andmisega pisut ootama. Ootan väga, kuidas publik uue loo vastu võtab,” lisab Inger.

Märtsikuus Ameerika Ühendriikides MUSEXPO-l eduka esinemise teinud Inger on juba alustanud enda esimese albumiga töötamist ja uute lugude salvestamist. “Kui materjal on valmis, siis saan täpsemalt öelda, kellega koostöös album ilmub,” ei taha Inger sündmustest ette rutata. Uut materjali plaanib Inger publikule tutvustada osaliselt juba sellel suvel toimuvatel kontsertidel. Suuremad neist toimuvad Viru Folgil ja Hollandis toimuval Westerpop festivalil.

Kuula Ingeri uut lugu siit: https://lnk.to/INGERWillie

Vaata ka loole valminud muusikavideot:

Sarnased artiklid

Kommentaarid