Eesti juveelibrändi Hyrv avas Rotermannis esinduspoe

Eesti juveelibrändi Hyrv avas Rotermannis esinduspoe

Foto: Jane Vogt

Kolmapäeval, 28. oktoobril toimus Eesti juveelbrändi Hyrv esinduspoe Hyrv Concept Store’i avaüritus. Pood avati pidulikult Rotermanni kvartalis.

Hyrve põhimõte on, et ehetega tuleb kaasa anda ilu vaim ning atmosfäär ja seega on oma esimesse esinduspoodi lisaks ehetele valitud ka teisi esemeid, mis aitaksid edasi anda ehetega kooskäivat omanäolist maailma. Hyrv kui bränd usub, et universumis on kõik omavahel seotud ning eesmärk on tabada seoseid ning ilusaid hetki, mis ei ole nii ilmsed ja koheselt märgatavad.  

Lisaks Hyrve enda juveelidele on poe valikus hoolikalt valitud kaubamärgid, kelle esteetiline keel ning põhimõtted ühtivad juveelibrändi Hyrv omadega. Olulisteks märksõnadeks on kvaliteet, loodussõbralikkus ning ka tähenduslikkus. Nii leiabki Hyrv Concept Store’i valikust kauneid väärisehteid, auhinnatud eksklusiivparfüüme, peent keraamikat, hingestatud kunsti ning põnevaid sisutuselemente. Kusjuures suurem osa valikus olevast on Eestis saadaval esmakordselt.

“Hyrv Concept Store on luksuslike kingituste kodu, kus premeerida iseennast või valida üllatus oma kallitele inimestele,” ütleb Kateryna Pishon, Hyrv brändi asutaja.

Vaata fotosid Hyrv Concept Store’i avamisest allolevast galeriist!

Hyrv Concept Store asub Rotermanni kvartalis aadressil Rotermanni 7.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid