Daniel Lee ja uus Bottega Veneta

Daniel Lee ja uus Bottega Veneta

Foto: Bottega Veneta

Samahästi oleks võinud selle artikli pealkirjaks olla „Midagi vana, midagi uut, ja midagi Daniel Leelt”. Miks selline sõnade mäng? Sest usume, et paljudele „vana Céline’i” austajatele võib Bottega Veneta uus suund kauaigatsetud naeratuse tagasi suule tuua.

Teadmiseks neile, kellele ehk see moeuudis kahe silma vahele jäänud on – Daniel Lee on moelooja, kes alates juulikuust juhib vägesid Bottega Veneta moemajas. Tema debüütkollektsiooni on sellele Itaalia moemärgile pikisilmi oodatud ning nüüd sai see tehtud – mitte küll moeetenduse, vaid lookbook’i lansseerimisega. Ning kohe, kui see pre-fall 2019 kollektsioon avalikustati, pani see moemaanide meeled kihama. 

Teravam silm ei saa märkimata jätta, et lookbook ning selles esitletud komplektide käekiri on kuidagi tuttav. Ja kuigi alati ei ole see „miski tuttav” nii soosiv (meenutagem kasvõi Hedi Slimane’i depüütkollektsiooni just nimelt Celine’i moemajale, nüüd siis juba rõhumärgita), siis seekord on Lee saanud meeletus koguses just kiidusõnu. Siinkohal ei tasu muidugi unustada, et Daniel Lee on ju ka ise „vana Céline’i” moemajas disainer olnud ning tema minimalist-yet-edgy aesthetics paistab olevat Bottega Venetasse kaasa tulnud. 

Meie sellisele asjade käigule ainult aplodeerime ning jääme suure huviga ootama, mida Lee moemärgi alt järgmisel Milano moenädalal esitleb. Vaadake lookbook oma silmaga üle ning loodetavasti nõustute meiega!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid