Cosmoskva esitleb TÄNA uut albumit “IV”

Foto: BOTIK

Sel laupäeval, 22. augustil toimub Botik baari aias Saaremaa juurtega alternatiivpopi koosseisu Cosmoskva albumi “IV” esitluskontsert. 

Pärast 14-aastast pausi ilmunud Cosmoskva “IV” on 13-looline teekond, mis leidis tee plaadile tänu erinevates Eesti paikades peetud muusikalaagritele. Laagritele järgnes periood, mil produtsent ja bändis süntesaatoreid mängiv Sander Mölder end stuudiosse sättis, et salvestatu üheks mõnusaks kuulamiseks kokku tõsta. 

Vinüüliformaadis kauamängival on Raadio 2 eetris 2019. aasta suvel ühe enim eetriaega saanud “Spider” kõrval veel 12 lugu. Tulemust saab elavas esituses kuulda homme, Botik baari aias toimuval kontserdil.

Cosmoskva näol on tegu Eesti tipp-produtsent Sander Mölderi esimese live-koosseisuga: “Live Botikus on üks väheseid kordi sel aastal, kus Cosmoskvat kuulda saab, lisaks uue albumi lugudele, tuleb esitusele ka vanemat loomingut sajandi algusest. Album on senini väga mõnusalt vastu võetud, et aga meie väikeorkestri koosseis on alati soosinud live-kontsertide andmist, siis usun ise, et päris mitmed albumi lood saavad õige hingamise alles elavas kontsert-formaadis,” lisas Mölder.

Albumi esitluskontsert toimub täna kell 20.30 Botik baari aias.

Uuri lisa Facebookist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid