COSi 2018. aasta minimalisti värvikaart

COSi 2018. aasta minimalisti värvikaart

Foto: cosstores.com

Ehk lugu viiest värvist, mille minimaalsema moe- ja värvimaitse austajad võiksid tänavu oma kevadsuvisesse garderoobi lisada. Abiks muidugi üks ja ainus COS.

Nimelt leiab COSi tänavusest kevadsuvisest kollektsioonist mitmeid värvivarjundeid, mis ei ole küll tavapärased valge-hall-must, kuid mis teoorias peaksid särama panema iga minimalistlikuma stiili austaja silmad. Ja ühtlasi ka julgustama sellest valge-hall-must maailmast helgemale poole üle tulema. Seega, kui sina ei ole ka päris Pantone Ultra Violet, siis saa inspiratsiooni hoopis nendest 2018. aasta toonidest!

Salvei

Tavapärasest rohelisest tunduvalt malbem versioon, mida COSi disainitiim soovitab panna paari helge valge, halli ja miks mitte ka hõbedaga.

Terrakota ehk põlenud oranž

Mitte päris oranž ja mitte päris pruun, vaid midagi täpselt kahe vahele jäävat. Sobivat eriti kenasti nii tume- kui ka helesinisega.

Ooker

Paljudele ehk tundmatu sõna peidab endas tegelikult kollast pigmenti, mis on COSi kollektsioonis tänavu tavapärasest ehk mõneti heledamas toonis. Eriti on see värv soositud meesterõivaste poolel.

Kaneel

Siin on tegemist väga õrna piiriga pruuni ja kaneelipruuni vahel, kuid muretseda pole tarvis, sest COS on kollektsiooni lisanud just õige pruuni varjundi. Jällegi passib see eriti kenasti helesiniste ja valgete toonidega ning kindlasti õhematel kangastel kui sinu talvine pruun mantel.

Paabulind

Just nii COS väidab, sest väljamaa sõnastikus kannab just see ideaalne rohekas-sinine toon „peacocking“ nime. Ja tundub, et see paabulinnulik sinakas on just kõige mitmekesisem, sest sobib kenasti nii teiste siniste kui ka mustade, beežide ja helehallide toonidega. Ning kui sa oled tõeline moeminimalist, siis kindlasti on need sul garderoobis juba olemas.

Tuletame ka meelde, et meile lähimad COSi kauplused asuvad Riias Galleria Riga kaubanduskeskuses ja Helsingis Galleria Esplanadis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid