Värskelt välja tulnud lühifilm „Gabrielle, A Rebel at Heart” on seeria 18. film ning keskendub ennekõike Gabrielle Chaneli kuulsale tsitaadile „I decided who I wanted to be and that is who I am”… ning seletab lahti, kuidas Gabrielle’il, kes oli oma aja suurimaid feministe, oli kindel nägemus nii moest kui ka vabadusest. Soovime head lühifilmielamust!
Lisaks toome välja Gabrielle (Coco) Chaneli 5 aegumatut tsitaati, mille autentsuse mõttes toome ära ingliskeelsetena:
„As long as you know men are like children, you know everything!”
„In order to be irreplaceable, one must always be different.”
“Don’t spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.”
“Simplicity is the keynote of all true elegance.”
“Fashion is not something that exists in dress only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.”
“Soovisin luua ehtebrändi, millega inimesed resoneeruksid ja mis teeks kummarduse olulistele naistele su elus,” räägib Lauren. “Need on ehted iseenda ja teiste tähistamiseks. Ehted, mida saad kanda hommikust õhtusse ja tunda end enesekindlana iseenda nahas. Tuleb vaid osata peatuda ja märgata, et on sinu aeg särada.”
Laureni ja Goldtime’i koostöö kasvas välja pikaajalisest partnerlusest ja loomulikust sünergiast. Aastate jooksul ellu viidud ühised projektid julgustasid Laurenit astuma sammu oma ehtebrändi loomise suunas. Goldtime’i kogemus ja tugev tiim võimaldasid tema ideed ellu tuua.
Goldtime’i looja Indrek Petersoni sõnul on kliendid juba mõnda aega oodanud sedalaadi ehtekollektsiooni: „Goldtime’i käivitab soov täita unistusi ning arendada kodumaa juveelimaastikku. Tuua oma klientideni maailmatasemel ehtevalikut, mis on kvaliteetne, kaasaegne ja silmapaistev. Lauren for Goldtime kehastab kõike seda. Ühtlasi näitab Laureniga koostöös loodud bränd ka seda, millises suunas Goldtime liigub – veel enam lähemale tähenduslikele koostöödele ja oma klientide soovidele.“

Lauren for Goldtime brändi leiab selektsioonist kõrge kvaliteediga hõbedast ehted, mida kaunistavad magevee barokkpärlid. Valikus on elegantse, kuid kaasaegse joonega kõrvarõngad, kõrvakaunistused, sõrmused, käeketid ja kaelakeed. Kõiki ehteid leiab nii hõbedases kui ka kollase kulla toonis.
Lauren for Goldtime ehted on saadaval valitud Goldtime’i kauplustes ning e-poes goldtime.ee.
Sama põhimõte peegeldub ka brändi ARKET visuaalses keeles ja keskkondades – sarnaselt kunstimaailmast tuntud „valge kuubi“ kontseptsioonile, kus fookus on sisul, mitte raamistikul. Üleliigne on taandatud, et sisu saaks esile tõusta.
Ka ARKETi logo on teadlikult lihtne. Tegelikult ei ole see klassikalises mõttes logo, vaid lihtsalt brändi nimi suurtähtedes. Must tekst valgel taustal on arhetüüpne lihtsuse väljendus, kus tähelepanu on suunatud kompositsioonile ja selgusele. Brändi enda kirjatüüp ARKET Sans, mis loodi 2015. aastal koostöös Islandi-Taani disainiduoga Or Type, on välja töötatud eelkõige funktsionaalsust silmas pidades – et toode ja sisu oleksid alati esikohal, mitte bränd ise.
ARKETi identiteet peegeldab selgelt brändi põhiväärtusi: lihtsus, funktsionaalsus ja pikaealisus. See ei püüa olla vali ega pealetükkiv, vaid pakub rahulikku vastukaalu visuaalsele mürale ja kiirmoele. Nagu tühi paberileht, kannab ka ARKET endas ajatut ideed – ruumi teadlikeks valikuteks ja kestvaks disainiks.