Kuuba rütmides jätkav CHANEL

Kuuba rütmides jätkav CHANEL

Foto: Karl Lagerfeld

Samal ajal, kui meie ootame siin esimesi lumehelbeid, ootavad soojematel laiuskraadidel elavad moemaanid Chanel’i cruise 2016/2017. kollektsiooni saabumist. Tegelikult võiksime kollektsiooni kampaaniakaadritest saada südame soojaks meiegi.

Maikuus leidis Kuubal Havanas aset midagi erakordset. Esimest korda ajaloos toimus luksusmoemaja – jutt jätkuvalt Chanelist – kollektsiooni esitlus just seal. Ehk mäletate isegi värviliste uunikautode voogu moemaailma 700 tähtsaima külalise Instagrami-kontodelt? Terve nädalavahetuse kestnud moefestival kandus edasi ka Chaneli tänavuse kruiiskollektsiooni kampaaniasse, mille jäädvustas taas kord ei keegi muu kui Karl Lagerfeld ise. „See on minu visioon ja nägemus Kuubast,” sõnas härra Lagerfeld valminud pastelsete kaadrite kohta ja lisas: „Aga muidugi, mida mina ka Kuubast tean…”

Meile on see helgetes toonides nägemus igati meelt mööda ning kutsume teidki tutvuma nende imeliste kaadritega, kus peategelasteks Mica Arganaraz, Stella Tennant, Havana rannik ning muidugi Chanel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid