ARKET, aga mugavustsoonist natuke väljas

ARKET, aga mugavustsoonist natuke väljas

Foto: ARKET

Kas me tõesti ei ole ammu kirjutanud ARKETi-nimelisest moemärgist? Kohe parandame selle vea. Mis põhjusel? Sest bränd on välja tulnud mitte just uue kollektsiooni, aga uue igasse garderoobi sobiva vajalike moeesemete koguga, mis kannab nime Spring Graphics. 

Ennekõike on ARKETi uue lansseeringu puhul tegemist new wardrobe essentials toodetega, mis sobivad ideaalselt justnimelt soojemasse aega, mis tundub, et lõpuks ka vaikselt kohale hakkab jõudma. Mida siis ARKETi disainimeeskond algavaks hooajaks pakub?

Šikke tooteid – alates kohati isegi üllatavast lavendlilillast ülikonnast särtsakalt punaste ja siniste aksessuaarideni välja. Ma ei tea, kuidas teile, aga me oleme harjunud nägema pigem rahulikumas toonis ARKETi ning seetõttu mõjub antud kollektsioon koos värvikirevate fotodega meeldivalt värskendavalt. Muidugi ei puudu seegi kord valikust lihtsalõikelised maikad, triiksärgid, vihmamantlid, ent kui sekka on sattunud ka leopardimustriline minikleit, siis vaatame meiegi, et ARKET hakkab oma mugavustsoonist vaikselt välja astuma… Ja see ei ole absoluutselt halb!

Allolevas galeriis esitletud komplektid on juba saadaval ARKETi veebipoes arket.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid