ALPAKA kevadine minimalism ja retrolikkus

Foto: Virge Viertek

Ainulaadseid ja erakordselt sooje tooteid loov kodumaine elustiilibränd Alpaka on oma mõtetega juba kevades ning tutvustab uusi alpakavillaseid pleede ja salle läbi fotoseeria, mille peategelaseks on näitlejanna Evelin Võigemast, kes lummab nii oma erakordsete näitetükkide kui ka ääretult maitseka stiilitunnetusega.

”Ma ei vaja enda ümber palju asju, aga need, mida ma oman, peavad mulle päriselt meeldima. Nii on ka minu Alpaka salliga. Olen soojas ja hoitud,” sõnab Evelin. Virge Vierteki poolt jäädvustatud fotokaadrid on inspireeritud põhjamaisest minimalismist, retrolikust joonest modernses võtmes ja kevade tärkava looduse värvigammast. Värviküllased kaadrid rõhutavad Evelini üdini naiselikku karakterit ja samas temas peituvat sisemist jõudu ning terakest mässumeelsust. Lisaks toovad kaadrid esile salli kui riideeseme multifunktsionaalsuse ja praktilisuse garderoobile uue näo andmisel. Mäng värvide ja eri kihtidega ei sea piire ja julgustab karges kliimas külma eest varjuma ka boheemlaslikult mängulise sallikihi alla. Nii leiabki Alpaka uute toodete värvivalikust nii salveirohelist, sinepikollast, liivakarva beeži, kakaopruuni kui ka mitmeid teisi kevadisi toone.

Alpaka edasimüüjateks on näiteks Kaubamaja, Stockmann, Tallinn Design House, Estonian Design House, ER Boutique ja disainipood Tali. Suurima valiku Alpaka tooteid leiab brändi veebipoest aadressil alpaka-shop.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid