All dressed up and nowhere to go

All dressed up and nowhere to go

Foto: Sandra Palm

Supermodellid Naomi Campell ja Gigi Hadid, laulja Miley Cyrus, Bondi-tüdruk Naomie Harris – nemad on vaid mõned Eesti kaubamärgi Kriss Soonik fännid. Ja seda ka põhjusega.

Kriss Sooniku kollektsioonid on teadagi alati olnud mugavad ja kodused, kuid siiski ka glamuurse noodiga. Ajal, mil väga paljud meist veedavad aina rohkem aega oma koduseinte vahel, on need märksõnad aktuaalsemad kui kunagi varem. Sel korral viis bränd aga selle kõik uuele tasemele.

Eile Tallinn Fashion Weekil esitletud Kriss Soonik sügis/talv 2020 kollektsioon on julge, värske ja šikk. Kollektsioonis “All dressed up and nowhere to go” võib leida meekuldset sametit, kollast leopardimustrilist ning kärtssinist veluuri, valminud on ka uue abstraktse kassimustriga tüllkangas. Nagu brändile kohane on kollektsioonis kokku segatud nii pesu, sohvariided kui ka ready-to-wear.

Olgu ka lisatud, et isegi ajal, mil rahvusvaheliselt tunnustatud Kriss Sooniku bränd on müügil üle maailma Jaapanist Austraaliani, on kõik brändi kollektsioonide esemed jätkuvalt toodetud Eestis.

Vaata Kriss Sooniku uus kollektsioon järele allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid