Aldo Järvsoo värske „Paradiis” tagasi Embassy of Fashionis

Aldo Järvsoo värske „Paradiis” tagasi Embassy of Fashionis

Foto: Tanel Veenre

Aldo Järvsoo otsustas oma värskeima kollektsiooniga astuda julge sammu ning ei esitlenud seda catwalk’il, vaid hoopis näitusena Arhitektuuri- ja Disainigaleriis. Kolmpäeval, 16. novembril saab veel viimast päeva neopreenist iludusi näitusel näha – kiirustagem. Alates neljapäevast, 17. novembrist on kollektsioon vaatamiseks ja proovimiseks väljas Tallinnas Embassy of Fashion stuudiopoes, aadressil Tatari 6.

Kollektsioon „Paradiis” on inspireeritud polaaröö virmaliste värvidemängust  mantlite, jakkide ja kleitide tikanditel uitavad hundid ja liuglevad öökullid. Kollektsiooni kuuluvad nii topid, seelikud kui mantlid.

Muide, 17.-18. novembril toimuvad stuudios Embassy Of Fashion müügipäevad, kus paljud salaampsud nii Aldo Järvsoo kollektsioonidest kui ka Tanel Veenre Jewellery ehtesarjadest on saadaval vaid poole hinnaga. Seda ikka selleks, et teha ruumi uuele loomingule. Pange kõrva taha, et juba 1. detsembril langeb saladuseloor nii Aldo Järvsoo kui Tanel Veenre talviselt müstilistelt ja värsketelt uutelt kollektsioonidelt.

Embassy of Fashion stuudiopood Tallinnas, aadressil Tatari 6 on 17.-18. novembril avatud kell 10.00-19.00. Muul ajal saab mõlema disaineri tegemistel silma peal hoida aadressitel aldojarvsoo.com ning tvj.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid